O nás

Milujeme cestování, objevování a výzvy. Věčně nejsme doma, spíme méně, než je zdrávo a dobrovolně se vzdáváme pohodlí.
Na konci každého dne víme, že to zase jednou stálo za to! Pokud to máš podobně, rádi tě uvidíme na nějaké z našich výprav, nebo jen na kávě u nás v Klubovně v centru Brna.

Náš tým

To, co dělá klub Klubem, jsou lidé. Pečlivě si vybíráme členy týmu a za všechny dáme ruku do ohně. Od horolezců po surfaře, od učitelů po záchranáře od dříčů po požitkáře a ještě mnohem dál. Tvoje spokojenost je především jejich zásluha.

Martin Ksandr

Martin Ksandr
+420 603 788 117
martin@expeditionclub.cz

Tom Cimr

Tom Cimr
+ 420 773 116 299
tom@expeditionclub.cz

Ondřej Švirák

Ondřej Švirák
+420 721 169 595
ondra@expeditionclub.cz

Vít Dubec

Vít Dubec
+420 737 876 276
vita@expeditionclub.cz

Kristýna Kika Klusáková

Kristýna Kika Klusáková
+420 607 014 796
info@expeditionclub.cz

Jan Žert

Jan Žert
+420 602 410 594
zert.jan@gmail.com

Filip Vítek

Filip Vítek
+420 604 202 854
filip.vitek1980@gmail.com

Standa Dadák

Standa Dadák
+420 777 338 549
st.dadak@gmail.com

Martina Podhůrská

Martina Podhůrská
+420 737 561 551
martpod@email.cz

Pavlína Adam

Pavlína Adam
+420 702 169 418
pavlina.adam@email.cz

Eva Mariánková

Eva Mariánková
+420 606 036 711
eva.mariankova@email.cz

Michal Just

Michal Just
+420 704 701 872
justmichal2@gmail.com

Petr Tobolák

Petr Tobolák
+420 776 741 140
p.tobolak@seznam.cz

Milča Mařáková

Milča Mařáková
+420 736 487 956
milenamarakova@gmail.com

Daniel Bokiš

Daniel Bokiš
daniel.bokis@gmail.com

Honza Bořil

Honza Bořil
+420 604 268 639‬
borekj.jan@gmail.com

Adam Stejskal

Adam Stejskal
+420 603 765 108
stejskal.adam@gmail.com

Dany Pacholík

Dany Pacholík
+420 734 176 864
dany.pacholik@gmail.com

Tereza Cupáková

Tereza Cupáková
+420 723 800 613
terez.cupakova@gmail.com

Markéta Peggy Marvanová

Markéta Peggy Marvanová
+420 776 396 818
peggy6595@gmail.com

Pavel Burda

Pavel Burda
pavel.burda82@gmail.com

Honza Švábenský

Honza Švábenský
+420 731 239 100
jansvabensky@seznam.cz

Jirka Střípek

Jirka Střípek
+420 737 729 284
j.stripek@seznam.cz

Vojta Lokša

Vojta Lokša
+420 777 143 747
vojtech.loksa@gmail.com

Petr Uhmann

Petr Uhmann
+420 777 737 993
uhmannp@seznam.cz

Sofia Arsentyeva Gothard

Sofia Arsentyeva Gothard
+420 604 108 538
sofia.gothard@gmail.com

Martin Dubec

Martin Dubec
+420 732 286 783
martin.dubec@hotmail.com

Lukáš Mádr

Lukáš Mádr
+420 728 528 213
luki.madr@gmail.com

Jan Polášek

Jan Polášek
+420 773 583 988
hohohojaho@gmail.com

David Spáčil

David Spáčil
+420 604 660 482
havran@videoflot.com

Petr Remeš

Petr Remeš
+420 739 969 095
petr@remes.cz

Ondřej Kovářík

Ondřej Kovářík
+420 776 588 476
kiki.ondra@seznam.cz

Jan Haráč

Jan Haráč
+420 739 513 610
janharac@gmail.com

Andrej Tkačuk

Andrej Tkačuk
+420 734 523 916
andrej.tkacuk@gmail.com

Jakub Frank

Jakub Frank
+ 420 723 766 694
kubafrank24@gmail.com

Jeník Jurečka

Jeník Jurečka
+ 420 774 062 207
jurecka1@seznam.cz

Matěj Štrunc

Matěj Štrunc
+420 774 660 635
matej.strunc@gmail.com

Barča Podlipná

Barča Podlipná
+420 606 116 686
podlipna.b@gmail.com

Dan Born

Dan Born
+420 731 868 808
dan@born.cz

Silvestr Tkáč

Silvestr Tkáč
+420 775 907 960
silvestr.tkac@gmail.com

Tomáš Maceček

Tomáš Maceček
‭+420 774 231 424
info.tomasmacecek@gmail.com

Tomáš Kadlec

Tomáš Kadlec
+420737355161
kadlectom@volny.cz

Expe Tým

Expe Tým
info@expeditionclub.cz

Guru Expedičnič

Guru Expedičnič
+420737876276
vita+guru@expeditionclub.cz