22. Expe Talk: Tereza Cupáková - Seakajakářka, co zná všechny vlajky světa a drží nás nad vodou!

Tereza Cupáková alias "Cupi". Tohle jméno si zapamatuj, protože pokud s námi jedeš na výpravu, tak se s naší paní Colombovou jednoznačně setkáš. Rádi si z ní utahujeme, že je vládkyní našeho kanclu a bojovnicí proti silám chaosu. Cupi se nám v kanclu stará o přihlášky, kontrolu plateb, chystání účetních podkladů a má celkově na starosti spoustu "neviditelné" práce, které nikdy jiný z našeho týmu nedává. Patří ji za to všechna čest a náš obrovský dík! Back office je však pouze špičkou ledovce, protože Cupi má spoustu netradičních koníčků. Ať už to jsou sekajaky, které se staly do velké míry náplní její práce, záliba ve vlajkách, historický šerm nebo činnost oddílové vedoucí. V tomhle rozhovoru se nejen dozvíš, jaké dvě vlajky světa jsou (téměř) totožné nebo jak se chodí na seakajaku na záchod.

Expe Talk najdeš také na Spotify.