Reference

Martin Čerňan

Makedonie na sněžnicích - PLNO, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Určitě je potřeba pochválit destinaci - Makedonie je skvělá volba pro zimní zájezdy, rozlehlé, vysoké hory a málo lidí.

Průvodkyně Peggy je jednoznačně tahoun a teamový hráč. Snažila se vždy slabší členy podpořit a pomoct jim. 

Matúš Gúčik

Výstup na Ararat, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Akcia je veľmi dobre premyslená, záložný deň na výstup je dobrá možnosť a vzhľadom na to, že naša skupina je musela využiť, tak pre mňa je to veľké plus! Nie vždy sa dá pružne prispôsobiť program ale tu je to vítaná možnosť. Sprievodca - Peggy Marvanová je skvelá! Úžasná žena, osobnosť a veľký dobrák!

Naozaj som si akciu užil. Splnil som si sen a prežil som aj chvíle, ktoré som si myslel, že nezažijem. Všetko bolo presne tak, ako to malo byť. Myslím si, že nikto z nás, čo sme to prežili si nemôže sťažovať. Zážitky sú parádne a teším sa, keď vyrazím s Expe na ďalšiu akciu!

 

Martina Mácová

Výstup na Ararat, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Musím naší průvodkyni Peggy moc pochválit. Dokázala zvládnout skupinu složenou z lidí 17-55 let. Byla vždy milá a nápomocná v okamžicích, kdy to bylo třeba. Dotáhla osobně jednoho na mysli klesajícího účastníka až nahoru. S klidem, ale rozhodně řešila rozpojení skupiny i nedostatek vody. A kromě toho s ní byla velká legrace. Myslím, že bez ní by to byl jen poloviční zážitek.

Ještě jednou díky. Chtěla jsem dceři ukázat, že má i na výšky a to se prostě podařilo. Snad to bude jeden z jejich důležitých zážitků v životě.

Roman Bartuněk

Makedonie na sněžnicích - PLNO, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Jako tradičně měla akce vysokou úroveň, proto taky s Expe jezdím už čtvrtým rokem. Líbilo se mi, že všichni členové táhly za jeden provaz, když si to situace žádala. Dobrý krok taky byl naplánovat návrat mimo neděli. Průjezd hranic byl úplně v pohodě a příjezd do Brna ve 21 30 je paráda.

Peggy je pořád vysmátá. Akci měla pečlivě naplánovanou, hodně dbala na bezpečnost. Když se jí nějaký svah nezdál, našla jinou bezpečnější a většinou i hezčí cestu. Celkově akci zvládla v pohodě, i když to neměla jednoduché (zapadlé auto, na poslední chvíli zrušené ubytko atd). Když bude možnost, rád se s Peggy vydám na další výpravu ).

Erik Pokorný

Totes Gebirge na sněžnicích - PLNO, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Peggy byla úžasná. Vtipná, rázná, energická, skvěle vyřešila všechny problémy s noblesou. Jel bych s ní až na konec světa. :)

Top akce, díky moc!

Eva Adamová

Totes Gebirge na sněžnicích - PLNO, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

S výpravou jsem byla maximálně spokojena a mám hezké vzpomínky. :)

Trochu adrenalinu v lavinovém terénu bylo, ale Peggy vše brala velmi zodpovědně a plně jsem jí důvěřovala. Průvodkyně byla skvělá! Kamarádská, vtipná a zodpovědná! Moc ráda Peggy potkám na dalších výpravách Expedičního klubu.

David

Výstup na Ararat, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Sešla se bezva parta lidí se společnými zájmy, kteří si užili výstup i doprovodné akce. Zajištění celé výpravy bylo bezchybné. A když se něco zadrhlo, průvodkyně to hned vyřešila ke spokojenosti všech. Peggy byla výborný parťák do hor i při společných akcích ve městě a turistických poznávačkách.

David Hladík

Výstup na Ararat, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Pochválil bych organizaci výstupu na horu, aklimatizační výšlapy, okořeněné setkáním s místníma pastevcema a podobně.
Dostatek rezervního času na výstup - který jsme nakonec využili a bez něj by to bylo velice náročné.

Peggy byla skvělá! Trhlá holka, se kterou je sranda, a přitom je schopná dělat důležitá rozhodnutí a stát si za svým názorem. Ideální průvodce do těžkých podmínek.

Denisa Zemanová

Výstup na Ararat, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Byla to moje první výprava s Expe a určitě ne poslední! Bezvadný itinerář, úžasnej styl celé výpravy, celé mi to prostě skvěle sedlo :) Hodně mě taky bavilo, že se člověk dostane i víc mezi místní a kam by se třeba úplně sám neodvážil, např. čaj s pastevci. Sešli jsme se skvělá parta lidí a věřím, že všichni jsme si to užili fakt naplno! Průvodkyně Peggy je skvělá a je s ní prdel! :D 

Dada Slavkovská

Výstup na Ararat - PLNO, průvodce: Markéta Peggy Marvanová

Bol to zážitok na celý život. Pochválila by som, že expedice splnila (dokonca sem tam prekonala) očakávaný level zimy, diskomfortu, bolesti nôh a potom zaslúženej odmeny vo forme jedla, lázní a baklavy. Za mňa 11/10, absolútna spokojnosť, bolo to to pravé dobrodružstvo! ❤️

Peggy bola ako průvodce výborná. Trpezlivá, správne akčná a hlavne extrémne starostlivá. Vždy sa zaujímala, či máme čo jesť/piť, či niekomu nie je zima alebo zle. Plus dokáže zjesť dvojité porce kebabu a let’s be real, to je najdôležitejšie. :)