Reference

Michaela Šolcová

Finsko - přechod jezera Inari, průvodce: Dany Pacholík

Na akci bych pochválila všechno - destinaci, organizaci, schopnost průvodců improvizovat, společný večeře!, pohodovou atmosféru, spaní ve srubech...Průvodce hodnotím jako nejlepší, nejmilejší, nejhodnější, nejkrásnější -),... Ale vážně, nesmírně si jich vážím a i za tak krátkou dobu jsem si je nesmírně, nesmírně oblíbila! Dík za akci, ze který budu žít ještě nesmírně dlouho. Dík za otevření nových cestovních obzorů a nasbírání dalších zkušeností. Dík za to co děláte!

Nela

Kyrgyzstán: Karavšin - asijská Patagonie, průvodce: Dany Pacholík

Nádherná příroda a samozřejmě hory, žádní lidé jenom pastevci, pasoucí se koně a ovečky :) klid na duši... Kyrgyzstán mě dostal, tím že tam opravdu nepotkáš turisty a můžeš si vychutnat hory v celé své kráse... 

Dany i Vali byli oba úžasní :) Dany je profík, všechno zařídil, měl nastudované trasy a byla s ním sranda:) moc děkuji i za psychickou podporu, když člověku nebylo úplně nejlíp, díky nim to byl perfektní zájezd a kdybych si mohla vybrat jedu s nimi znovu.

Barbora Koudelková

Finsko - přechod jezera Inari, průvodce: Dany Pacholík

Akce, na kterou budu dlouho vzpomínat, hlavně kvůli super partě lidí. Určitě se s Expedition clubem ještě někam vydám. Průvodce byl super, zodpovědný, schopný přizpůsobit program podmínkám... Hned bych s ním jela znova.

Jaroslava Dzugasova

Belize, Guatemala - mayská stezka, průvodce: Dany Pacholík

Dany je super! Šikovný chalan v andropauze ) ...priznaky iba obcas :-)

Bola som prvykrat na takejto dovolenke a moc sa mi pacilo! Myslela som kedysi, par rokov dozadu, ze tulat sa svetom s batohom na chrbte uz nestiham... najskor v buducom zivote... Ale, podarilo sa naskocit na vlak a hodlam pokracovat! :-) A vela som sa naucila zaroven... Ako to chodi a ako riesit veci ci situacie pri cestovani. Spokojna!!! :-) Ste super! Fandim vam! A uz pozeram v programe, co si vyberiem dalsie :-) A urcite budem sirit dobre meno EC medzi mojimi znami! :-)

Veronika

Polární Grónsko, průvodce: Dany Pacholík

Dany je zkušený průvodce, který ví co dělá a je s ním sranda :) Celkové hodnocení je určitě pozitivní. Plus je velkou inspirací na další cestovní zážitky (to už byl snad všude? :D). A odnesla jsem si i pár tipů na vaření na výpravách ad. vychytávek :)

Pochválila bych info, které jsme k akci dostávali - ať už jde o info k polárním expedicím, které máte na webu nebo info, které jsme dostávali od Danyho na fb skupině, super byl i společný call před akcí. Pro mě to byla první polární výprava, takže dostat info, abych se mohla řádně připravit bylo pro mě zásadní.

 

Tomáš

Mongolskem na koni - poslední místo, průvodce: Dany Pacholík

Lokalita je skvělá, lidé jsou přátelští, příroda kouzelná a průvodce na úrovni - profesionální, připravený, bezprostřední, přátelský a vždy připravený pomoci. Průvodce byl profesionální, připravený, bezprostřední, přátelský a vždy připravený pomoci.

Eliška

Makedonie a Kosovo - přechod Šar Planiny - 2 místa, průvodce: Dany Pacholík, Tom Cimr

Krásná destinace, výběr trasy, bezva průvodce!

Dany se snažil, abychom si expedici co nejvíc užili. Dával prostor pro improvizaci. Byla s nim sranda a vždycky nás dovedl v pohodě kam bylo potřeba.

Bylo to bezva. Pojedu zas. Někam…

 

Pavel Maňák

Makedonie a Kosovo - přechod Šar Planiny - 2 místa, průvodce: Dany Pacholík, Tom Cimr

Já mám rád ten zde navržený koncept několik dnů hory a pak den dva u vody , takže jsem rád, že naše skupina jela do kaňonu až nakonec za odměnu. To bylo velkým bonusem k již tak skvělým horám.

Průvodce hodnotím na jedničku! Dany, s tím co v životě zažil a procestoval, je hrozně inspirativní člověk. Jsem rád, že tam byl s námi on.

Bylo to super po všech stránkách!